Omfattes lån til aksjonær av aksjeloven § 3-8?

Publisert: FAQ nr: 71

Spørsmål:

Selskapet har gitt et lån til personlig aksjonær. Skal det skrives en redegjørelse etter aksjeloven § 3-8?

Protected

Dette innholdet er en av våre mange medlemsfordeler. Logg inn for å lese mer.