DnR-konferansen 2026

Early bird-pris frem til 26. mars kl. 13

Dato:

01.09.2026 - 02.09.2026 kl. 09:00 - 16:00

Sted:

Clarion Hotel Oslo Airport, Gardermoen

Påmeldingsfrist:

25.08.2026

Priser

Pris:

Medlem: kr 9 000

Andre: kr 10 500

ReKomp: kr 5 700

Meld deg på innen 26. mars kl. 13:00 for å få konferansebillett til early bird-pris.

Vi har gleden av å invitere deg til høstens store høydepunkt – DnR-konferansen 2026!
Konferansen går av stabelen tirsdag 1. og onsdag 2. september på Clarion Hotel & Congress Oslo Airport, Gardermoen. Velg blant en rekke kurs fra bransjens fremste fagpersoner og hold deg oppdatert på de nyeste trendene og utviklingstrekkene. I tillegg kan du glede deg til festarrangement med underholdning fra Heine Totland Trio.

Trenger du overnatting? Bestill hotellrom – bestillingsfrist 31. august

 

Pris

  • ReKomp
    Early bird: 5 700 kr
    Ordinær pris: 6 850 kr
  • Medlem
    Early bird: 9 000 kr
    Ordinær pris: 9 900 kr

  • Andre deltakere
    Early bird: 10 500 kr
    Ordinær pris: 11 250 kr

Målgruppe  

Kursene er beregnet for revisorer, revisormedarbeidere med 0-5 års erfaring, regnskapsførere, advokater og andre interesserte. Kursene har en praktisk vinkling og fokus på små og mellomstore bedrifter (SMB). 

Plenum I: Rikets tilstand, Økonomisk kriminalitet - trusselbilde, mottiltak og revisors rolle.  

Vi starter dagen med «rikets tilstand». Her vil sjefsøkonom Marius Gonsholt Hov, Handelsbanken gi deg en oppdatering på status og utsikter for utviklingen i norsk og internasjonal økonomi.  

Videre vil Jon Gunnar Pedersen presentere Skattekommisjonens. Dette blir etterfulgt av Thor Leegard sin refleksjon og kommentar til kommisjonen.

Revisjonsbransjen er i betydelig endring. Cecilie Flatum, Deloitte og Erik Sønsterud, Tell gir oss et innblikk i utviklingen som påvirker bransjen, og deler sine perspektiver om hva som vil prege bransjen de neste fem årene.

Plenum II: Kunstig intelligens og digitalisering − påvirker dette oss? 

Revisorer er en sentral brikke i arbeidet med å forebygge og avdekke økonomisk kriminalitet, hvitvasking og terrorfinansiering. Plenum på dag 2 vil vi i sin helhet vie til temaet økonomisk kriminalitet.

Plenum 2 åpnes av Finanstilsynet som vil fortelle mer om deres satsing på Hamar med fokus på tilretteleggere for økonomisk kriminalitet. Deretter følger Bård Thorsen (Økokrim) med et oppdatert innlegg om dagens kriminalitetsbilde og revisors rolle.

Martin Juhani Hagen, Enin og Henrik Skådinn, NFR Group vil holde et innlegg med fokus på registerkriminalitet og vise hvordan det foregår. Avslutningsvis oppsummerer Marianne Fidjestøl Haraldseth (EY) plenum2 og hvordan utviklingen påvirker revisors arbeid.

Mingletreff og festarrangement  

Vi inviterer deg til et hyggelig mingletreff med lett servering i baren, tirsdag 1. september fra kl. 17.00 til 18.30. Deretter fortsetter kvelden kl. 19.30 med festarrangement med god mat, forfriskninger og førsteklasses underholdning fra Heine Totland trio. Begge arrangementene er inkludert i konferanseprisen. 

Grunnopplæring  

Er du nyansatt medarbeider med 0-5 års erfaring? Vi har laget en kursrekke som tar for seg grunnleggende revisjon hvor du vil få en solid forståelse av revisjonsprosessen. Kursene er også åpne for andre interesserte. 

Overnatting  

Trenger du overnatting? Overnattingen bestiller du separat. Vennligst merk at bestillingsfrist overnatting er 31. august. Avbestillingsfrist overnatting er 3. august 2026.

Utstillere DnR-konferansen!

Vi inviterer samarbeidspartnere og leverandører til å ha stand på konferansen. Ønsker du å være utstiller? Kontakt [email protected] 

Les mer om årets utstillere!


Velkommen til
DnR-konferansen 2026 – møteplass for faglig påfyll og interessante diskusjoner

Miljøfyrtårn − en grønn konferanse

Som et ledd i Revisorforeningens miljøfyrtårnarbeid legger vi opp til en miljøvennlig konferanse med lavt miljøavtrykk. Det innebærer bl.a.:  

  • Kursstedet skal være miljøsertifisert.
  • Deltakerne skal bli informert om miljøtiltak på forhånd.
  • Menyen skal være kortreist og miljøvennlig.
  • Man skal unngå frislipp av ballonger, glitter og andre effekter som forsøpler.
  • Deltakerne skal kunne velge miljøvennlig transport.
  • Bannere, reklameartikler og annet fysisk informasjonsmateriell skal minimeres.
  • Det skal være et godt merket system for kildesortering av avfall.
  • Arrangør skal dokumentere at kriteriene for miljøvennlig arrangement er oppfylt.

 

Les mer

Se programmet

Tirsdag 1. september

Onsdag 2. september